Zamknij

eSzkoła - Webinary

RTB lepsze dla kampanii wizerunkowych czy efektywnościowych?

Tytuł: Kiedy RTB będzie dla nas odpowiednie

Czas i miejsce: 28 maj, 2013,

Długość: 36:41 min

Częste pytanie w trakcie planowania kampanii RTB brzmi: czy ten kanał komunikacji jest dla nas odpowiedni? My stawiamy pytanie inaczej, czy model aukcyjny - RTB - bardziej sprawdzi się w kampaniach wizerunkowych, czy efektywnościowych. Czy bardziej uda nam się w ten sposób zbudować markę, czy osiągnąć konkretny rezultat.

Organizatorzy i partnerzy:

  • Epr.pl
  • IAB Polska
  • iBILLBOARD

Partnerzy technologiczni:

Materiały wideo realizujemy sprzętem firm: Canon (kamery), Datavideo (mikser wideo), Behringer (mikser audio).

Program:

Tematy webinarium:

  1. Czym jest kampania wizerunkowa
  2. Czy jest kampania efektywnościowa
  3. Zastosowanie RTB zarówno w kampaniach wizerunkowych jak i efektywnościowych
  4. Gdzie RTB „sprawdza” się lepiej ?

Prelegenci:

  • Łukasz Kapuśniak, AdPilot - Product Manager AdPilot.pl. Jest odpowiedzialny za tworzenie koncepcji i wprowadzanie na rynek reklamy online produktów z zakresu retargetowania, pretargetowania audience i innych realizowanych w modelu RTB. Jego metodologia opiera się o połączenie umiejętności behawiorysty i matematyka.

  • Marta Lech-Maciejewska, iBILLBOARD - Od stycznia 2012 roku pracuje na stanowisku Country Managera nowego projektu jakim jest iBILLBOARD. Jest odpowiedzialna za edukację rynku w ramach zautomatyzowanych platform sprzedaży powierzchni reklamowej. Wcześniej pracowała jako Account Manager w ARBOinteractive.

  • Arkadiusz Miegoń, Mexad - Z wykształcenia politolog, pasjonat nowych technologii. Obecnie odpowiada za polski oddział globalnej firmy technologicznej. Juror konkursu innowacji w mediach Media Trendy 2010 oraz Mixx Awards 2011. Prowadzi szkolenia w ramach OMD School oraz jest wykładowcą w Centrum Kształcenia Podyplomowego Akademii im. Leona Koźmińskiego.