eSzkoła - Webinary

Wpływ studiów wyższych na przyszłą karierę. Jak nie zmarnować tego czasu

Tytuł: Jak efektywnie wykorzystać okres studiów

Czas i miejsce: 22 listopad, 2013,

Długość: 01:14:52 min

Od absolwentów szkół wyższych wymaga się nie tylko wykształcenia, ale i praktyki. Brzmi to jak paradoks. Jak próba pogodzenia ognia z wodą. Nie musi tak jednak być, jeśli czas studiów będzie dobrze wykorzystany zarówno na edukację, jak i na zbieranie doświadczenia. Zastanówmy się, co zrobić, by czas studiów nie był czasem zmarnowanym. Co może zrobić dla siebie student, a czego należy wymagać od uczelni.

Organizatorzy i partnerzy:

• Epr.pl
  • ManpowerGroup
  • Uniwersytet Warszawski

Partnerzy technologiczni:

Materiały wideo realizujemy sprzętem firm: Canon (kamery), Datavideo (mikser wideo), Behringer (mikser audio).

Program:

Agenda:

1. Marta Piasecka, Biuro Karier UW
  2. Justyna Ścigler, Manpower

Prelegenci:

• Marta Piasecka, Uniwersytet Warszawski - Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów.

• Justyna Ścigler, Manpower - Specjalistka w dziedzinie rekrutacji i doboru personelu z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi HR na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Konsultanta w jednej z największych firm doradztwa personalnego na świecie – ManpowerGroup. Absolwentka prawa i administracji oraz studiów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i prawa pracy. Członek ELSA Poland.